Hudební pozdravy

Protože nám současné dění neumožňuje setkávat se a těšit se z umění našich žáků, připravili jsme prostor, kde si můžeme poslechnout nahrávky z „domácího“ studia.  Je tak možné slyšet nacvičenou stupnici, etudu, přednesovou skladbu nebo písničku.

Děkujeme všem žákům za hudební potěšení a přejeme pěkný poslech!

ZUŠ Orchidea

Dubnové pozdravy

Aneta Susčíková, klavír (5. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), C. Ph. E. Bach: Menuet

 

Ester Atanasčeva, klavír (PHV, pí uč. Silvie Sommrová), M. Bártek: Jazz Waltz

 

Mariana Esteves, klavír (3. ročník, pí uč. Sommrová), C. Czerny: Etuda č. 5, op. 261

 

Kateřina Šafránková, klavír (3. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), I. Berkovič: Etuda

 

Kateřina Šafránková, klavír (3. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), J. Lefeld: Etuda

 

Aneta Susčíková, klavír (5. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), A. Gedike: Etuda

 

Aneta Susčíková, klavír (5. ročník, uč. Silvie Sommrová, klavírní doprovod Marek Susčík), M. Mier: Blackberry Rag

 

Adriana Tejralová, zobcová flétna (6. ročník, uč. Petra Jati), J. Dowland: Now, O Now, I Needs Must Part​

 

Kamila Shaibu, kytara (PHV, uč. Vít Dvořáček), T. Stachak: Dětská písnička

Tereza Jandová, kytara (1.ročník, uč. Vít Dvořáček), T. Stachak: Motýlí tanec

Tereza Jandová, kytara (1.ročník, uč. Vít Dvořáček), T. Stachak: Líné pondělí

 

Šimon Dřínovský, keyboard (PHV, uč. Lenka Kojecká), lidová: Běží liška k Táboru

 

Martin Vrbka, klavír (3. ročník, uč. Viktor Vojnovič), L. van Beethoven: Sonatina G dur

 

Natálie Ryšánková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), C Gurlitt: Moderato G dur

 

Rebeka Rieglová, klavír (4. ročník, uč. Viktor Vojnovič), J. S. Bach: Menuet g moll

 

James Duncan, housle (2. ročník, uč. Karla Mynaříková), irská píseň: Down by Salley Gardens

 

James Duncan, housle (2. ročník, uč. Karla Mynaříková), O. Rieding: Koncertino h moll

Březnové pozdravy

Amálie Vlčková, klavír (3. ročník, uč. Věra Chmelová), J. S. Bach: Invence č. 4 d-moll

 

Natálie Horniaková, kytara (2. ročník, uč. Adam Trunečka), T. Stachak: Šašek

 

Martin Štěpka, kytara (3. ročník, uč. Adam Trunečka), T. Stachak: Pirátská loď

 

Martin Luner, kytara (2./II ročník, uč. Adam Trunečka), C. Domeniconi: Koyunbaba: 1. věta

 

Adam Dřínovský, zobcová flétna (1. ročník, uč. Lenka Kojecká) anglická: Růženka

 

Šimon Dřínovský, keyboard (PHV, uč. Lenka Kojecká), lidová: Když jsem husy pásala

 

Šimon Dřínovský, keyboard (PHV, uč. Lenka Kojecká), lidová: Ovčáci, čtveráci

 

Antonín Čurda, zobcová flétna (4. ročník, uč. Lenka Kojecká), úprava R. Čurda: Pozdrav astronautovi

 

Natálie Machaňová, zobcová flétna (2. ročník, uč. Petra Jati), J. Hook: Gavotte

 

Únorové pozdravy

 

Kateřina Šafránková, klavír (3. ročník, uč. Silvie Sommrová), D. Hellbach: Jasmine Flower

 

Aneta Susčíková, klavír (5. ročník, uč. Silvie Sommrová), R. Schumann: Mignon

 

Tereza Nikoletta Sommrová, (klavír, 7. ročník, uč. Silvie Sommrová), J. Luklová: Opičí příběh č. 8

 

Nicol Dvořáková, (klavír, 1. ročník, uč. Silvie Sommrová), D. Hellbach: Nostalgia

 

Karolína Došlíková, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), E. Grieg: Elegie

 

Justýna Pelikánová, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), I. Berkowitch: Preludium D dur

 

Natálie Ryšánková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), E. Tetzel: Moderato C dur

 

Anna Hliněná, zobcová flétna (5. ročník, uč. Petra Jati), J. Fischer: March

 

Eliška Malinková, klavír (2. ročník, uč. Eva Sýkorová), A. Nikolajev – Etuda C dur Allegretto (AE1)

 

Tomáš Císarík, zobcová flétna (PHV, uč. Michaela Šutovská), lidová: Šel Janeček na kopeček

 

Tomáš Císarík, zobcová flétna (PHV, uč. Michaela Šutovská), lidová: Hřej, slunéčko, hřej

 

Matěj Rutar, kytara (7. ročník, uč. Adam Trunečka), John Dowland: Round Battle Galliard

 

Anthony Jan Little , kytara (4. ročník, uč. Adam Trunečka), Fabian Payr: Farewell

 

Patrik Kvita, kytara (1. ročník II. stupně, uč. Adam Trunečka), Fabian Payr: Sunday Morning

 

Eliška Honsová, zobcová flétna (1. ročník, uč. Michaela Šutovská), J. B. de Boismortier: Brunette

 

Justýna Pelikánová, zobcová flétna (4. ročník, uč. Petra Jati), M. Hošek: Koledníci

 

Hana Markesová, zobcová flétna (4. ročník II.stupně, uč. Petra Jati), J. v. Eyck: Slavík

 

Mariana Esteves, klavír (3. ročník, p. uč. Silvie Sommrová), Michael Aaron: Příboj

 

Karolína Došlíková, klavír (4. ročník, p. uč. Silvie Sommrová), Isaak Berkowitch: Preludium a moll

 

Karolína Došlíková, zobcová flétna (4.ročník, uč. Petra Jati), anglický tradicionál: Námořníkova dýmka

 

Adéla Vyhnálková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), D. G. Türk: Presto C dur

 

Adéla Vyhnálková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), D. G. Türk: Allegro moderato

 

Adéla Vyhnálková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), D. G. Türk: Presto G dur

 

Aneta Susčíková, klavír (5. roč., p. uč. Silvie Sommrová), Robert Schumann: Fantastický tanec

 

Natálie Ryšánková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), J. S. Bach: Musette D dur

 

Nela Urbanová, kytara (1. ročník, uč. Adam Trunečka), Tatiana Stachak: Žebříček

 

James Duncan, housle (2. ročník, uč. Karla Mynaříková), B. Gselhofer: Dětská sonatina

 

Rebeka Rieglová, klavír (4. ročník, uč. Viktor Vojnovič), Ch. Petzold: Menuet G dur