Úspěchy našich žáků

Osobním úspěchem každého žáka je, když je připraven sám veřejně vystoupit. Bývá to zážitkem, na který se nezapomíná a který může napomoci i při jiných příležitostech veřejné komunikace v dospělosti. Úspěchem školy a každého jednotlivého učitele je, když žáci přijdou na koncert vhodně oblečeni, před svým vystoupením i po něm se umí uklonit, když rodiče se svými dětmi neodcházejí během koncertu. Přispíváme tak ke společenské výchově. K největším úspěchům každé školy jistě patří, jestliže její žáky přijme k dalšímu studiu vyšší škola, v našem případě konzervatoř nebo gymnázium s uměleckou profilací. To je uznání, které vypovídá o úrovni práce školy. U našich žáků se to povedlo již v bezmála dvaceti případech.

Úspěchy našich žáků a pedagogů ve školním roce 2023/2024

AMADEUS – Mezinárodní mozartovská klavírní soutěž pro mladé klavíristy do 15 let – Brno, 30. listopadu – 2. prosince 2023

Amálie Vlčková (IV. kategorie) ze třídy V. Chmelové – 2. cena
Hana Graffová (IV. kategorie) ze třídy V. Chmelové – 3. cena

Antonín Dvořák mladým – soutěžní přehlídka pro mladé klavíristy, Praha, 9.-10. prosince 2023

Hana Graffová (kat.4) ze třídy V. Chmelové – zlaté pásmo + vítěz kategorie
Kristýna Lexová (kat. 1) ze třídy Vanesy Ignatovy Grabon – stříbrné pásmo

Skladatelská soutěž v rámci festivalu Česká klavírní moderna, Praha, vyhlášení v rámci festivalu 27. – 28. ledna 2024

Tatiana Franková (kat. A do 15 let) – ze třídy Silvie Sommrové – 3. místo

Karlovarský skřivánek – regionální kolo, Brno, 15. února 2024

Anna Bursíková (kat. A2 mladší žáci) ze třídy Veroniky Novosádové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Adam Herkus (kat. A2 mladší žáci) ze třídy Veroniky Novosádové – 1. místo s postupem do celostátního kola

Okresní kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, Brno, 19. a 20. února 2024

Sólová hra:
Kamila Shaibu (0. kategori/B) ze třídy Michaely Marvanové – 2. cena
Iva Viskotová (II. kategorie) ze třídy Adama Trunečky – 2. cena
James Chapman (0. kategorie/A) ze třídy Adama Trunečky – 3. cena
Anežka Cahová (I. kategorie) ze třídy Michaely Marvanové – 3. cena
Jan David Blažek (II. kategorie) ze třídy Libora Janečka – čestné uznání II. stupně

Komorní hra:

Kytarové trio ve složení David Komůrka, Petr Malík a Jakub Meluzín (II. kategorie do 15 let) ze třídy Adama Trunečky – 3. cena

Okresní kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Brno, 27.-28. února, 1. března 2024

Sólová hra:

Nikolas Domský (0. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem do krajského kola
+ zvláštní cena za provedení skladby P. Ebena: Zvony před usnutím

Nela Pachlová (0. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem do krajského kola
+ zvláštní cena za provedení skladby O. Máchy: Slovácký cimbál

Hana Graffová (5. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem do krajského kola
+ zvláštní cena za vynikající interpretační výkon

Amálie Vlčková (V. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem do krajského kola
+ zvláštní cena za vynikající interpretační výkon

Nela Vojtková (VI. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem do krajského kola
Ella Apolena-Ada Wright (VIII. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 2. cena
Karolína Lexová (0. kategorie) ze třídy Vanesy Grabon – 2. cena
Kristýna Lexová (II. kategorie) ze třídy Vanesy Grabon – 2. cena 

Ocenění pedagoga:

Mgr. Věra Chmelová, Ph.D. – Zvláštní cena poroty za vynikající přípravu žáků

Komorní hra/klavírní dua:

Karolína Došlíková a Justýna Pelikánová (III. kategorie do 15 let) ze třídy Silvie Sommrové – 1. cena s postupem do krajského kola

Okresní kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na violoncello, Brno, 7. března 2024

Helena Mičíková (I. kategorie) ze třídy Pavlíny Jelínkové – 2. cena + Zvláštní cena poroty pro nejmladšího účastníka
Teodora Pavlatová (VIII. kategorie) ze třídy Pavlíny Jelínkové – 2. cena

Okresní kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na housle, Brno, 27.-28. února, 1. března 2024

Karolína Kovařčíková (I. kategorie) ze třídy K. Mynaříkové – 2. cena
Adam Široký (I. kategorie) ze třídy K. Mynaříkové – 2. cena
Vilma Kadlčíková (II. kategorie) ze třídy Karly Mynaříkové – 3. cena 

Krajské kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír – komorní hra, Brno, 16. března 2024

Karolína Došlíková a Justýna Pelikánová (III. kategorie do 15 let) ze třídy Silvie Sommrové – 2. cena

Krajské kolo (Brno – město) Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír – sólová hra, Brno, 20.-21. března 2024

Hana Graffová (5. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena s postupem + zvláštní cena za interpretaci skladby- C. Debussy: Arabeska
Amálie Vlčková (V. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena kola
Nela Vojtková (VI. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena
Nela Pachlová (0. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 2. cena
Nikolas Domský (0. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 3. cena

Karlovarský skřivánek – celostátní kolo pěvecké soutěže, 26. března 2024, Karlovy Vary

Anna Bursíková (kategorie A2) – 2. cena  + zvláštní cena poroty za interpretaci písně „Grázlík“

Mládí Bohuslava Martinů, celostátní soutěžní přehlídka, Polička 22. – 24. dubna 2024

Adam Herkus (kat. 11-12 let) ze třídy Veroniky Novosádové – zlaté pásmo + cena za interpretaci písní B. Martinů
Ivana Vařečková (kat. 9-10 let) ze třídy Anny Řiháčkové – zlaté pásmo + cena za celkový umělecký výkon
Nela Vojtková (kat. 13-14 let) ze třídy Veroniky Novosádové – zlaté pásmo + cena za interpretaci písně J. Vičara: Loupežníci na Měsíci
Nikol Vojtková (kat. 13-14 let) ze třídy Veroniky Novosádové – zlaté pásmo
Ester Atanasčeva (kat. 7-8 let) ze třídy Anny Řiháčkové – stříbrné pásmo
Anna Bajerová (kat. 15-16 let) ze třídy Veroniky Novosádové – stříbrné pásmo
Matěj Pytluk (kat. 15-16 let) ze třídy Anny Řiháčkové – stříbrné pásmo
Tereza Süssová (kat. 9-10 let) ze třídy Veroniky Novosádové – stříbrné pásmo
Amálie Vlčková (kat. 11-12 let) ze třídy Evy Vlčkové-Nedomové – stříbrné pásmo
Vendula Prachařová (kat. 17-18 let) ze třídy Evy Vlčkové-Nedomové – bronzové pásmo
Speciální ocenění za korepetice bylo uděleno paní učitelce Kamile Holíkové.

Mezinárodní Novákova klavírní soutěž, Kamenice nad Lipou, 3. – 5. května 2024
Hana Graffová (kat. do 12 let) ze třídy V. Chmelové – 3. cena

Jakpak je dnes u nás doma? Soutěžní přehlídka rodinných týmů
Daniel Ševčík a jeho rodina/ uskupení 1938 ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo

Přijímací zkoušky na Konzervatoř Brno úspěšně vykonali:
Adam Jati ze třídy Jozefa Zimky
Dominik Jati ze třídy Aleše Novotného

MenArt – stipendijní akademie uměleckého vzdělávání
Pro školní rok 2024/2025 byl vybrán Michal Šlais ze třídy Věry Chmelové v oboru skladba.

4. ročníku celostátní soutěžní přehlídce komorních souborů Svitavské komoření 2024, 14. – 17. května 2024

kvarteto zobcových fléten „ROYAL PRINCESSES“ (2. kategorie) ze třídy Anny Horníkové – zlaté pásmo
Emma Bajerová, Adina Menšíková, Edita Surá a Magdaléna Sýkorová

trio „SUNFLOWERS“ (2. kategorie) – zlaté pásmo
Karolína Macíková
– zobcová flétna ze třídy Michaely Kroupové Durajové
Rozálie Hozová – zobcová flétna ze třídy Terezy Nové
Diana Buršíková – klavír ze třídy Lindy Coganové

KYTAROVÉ TRIO (2. kategorie) – zlaté pásmo
Petr Malík, David Komůrka a Jakub Meluzín
ze třídy Adama Trunečky

FLAUTOVÁNÍ – soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu, 24.-26. května 2024, Jindřichův Hradec

kvarteto „ROYAL PRINCESSES“ (kategorie II.A) ze třídy Anna Horníkové – zlaté pásmo
Emma Bajerová, Adina Menšíková, Edita Surá a Magdaléna Sýkorová

Tereza Maláčová (3. kategorie) ze třídy Anny Horníkové – stříbrné pásmo
Kateřina Pataki (4. kategorie) ze třídy Petry Jati – stříbrné pásmo

XIV. Mezinárodní interpretační soutěži dechových nástrojů Brno 2024, 1. – 2. června 2024

Dominik Jati (hra na fagot, kategorie JUNIOR CZ III) ze třídy Aleše Novotného – 1. cena
Dominik Jati
(hra na fagot, kategorie JUNIOR C) ze třídy Aleše Novotného – 1. cena + absolutní vítěz oboru hra na fagot

Adam Jati (hra na trubku, kategorie JUNIOR CZ III) ze třídy Jozefa Zimky – 3. cena
Adam Jati
(hra na trubku, kategorie JUNIOR C) ze třídy Jozefa Zimky – 3. cena

Vincent Sopuch (hra na trubku, kategorie JUNIOR CZ I) ze třídy Michala Damborského – 2. cena
Vincent Sopuch
(hra na trubku, kategorie JUNIOR A) ze třídy Michala Damborského – čestné uznání II. stupně

Úspěchy našich žáků a pedagogů ve školním roce 2022/2023

Přijetí na Konzervatoř Brno

Lucie Matulová ze tř. V. Novosádové v oboru zpěv

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v oboru skladba, 22. -23. června 2023, Olomouc
Aneta Petrů (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo
Nikolas Domský
(1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Pavel Krejčí (1. kategorie) ze třídy Silvie Sommrové – stříbrné pásmo
Michal Šlais (3. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway and Sons, Praha, 20. a 21.5.2023

Amálie Vlčková (5. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – 1. cena + absolutní vítěz + zvláštní cena za provedení skladeb B. Martinů
Mgr. Věra Chmelová Ph.D. – zvláštní cena pro pedagoga za mimořádné úspěšnou přípravu žáka

Plzeňské housličky, soutěž nejmenších houslistů, Starý Plzenec, 20. května 2023

Anna Olecká (4. kategorie) ze třídy Ivety Horáčkové – 1. cena + absolutní vítězka

Flautování, Soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu, Jindřichův Hradec, 19.-20.5.2023

trio Píšťalky: Rozálie Hozová, Tereza Maláčová, Anna Sýkorová (kategorie I A) ze třídy Anny Horníkové – zlaté pásmo + ocenění za provedení skladby Agnes Dorwarth: Kopfnuss-Walzer

kvarteto Royal Princesses: Emma Bajerová, Adina Menšíková, Edita Surá, Magdaléna Sýkorová (kategorie II A) ze třídy Anny Horníkové – zlaté pásmo + ocenění za provedení skladby bolivijská: Der Trotte von Tarapacá

Novohradská flétna, Nové Hrady, 12. května 2023

Tereza Maláčová (kategorie A2) ze třídy A. Horníkové – 2. místo
Edita Surá (kategorie A3) ze třídy A. Horníkové – 2. místo

Kocianova houslová soutěž, Ústí na Orlicí, 2. – 6. května 2023
Anna Olecká (1. kategorie) ze třídy I. Horáčkové – 1. cena

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčců, Františkovy Lázně, 28. – 29. dubna 2023
Trio (II. kategorie) – 1. cena
Hana Graffová/klavír ze třídy V. Chmelové
Anna Olecká/housle ze třídy I. Horáčkové
Amálie Kaňkovská/ violoncello ze třídy M. Charvátové (ZUŠ Jihlava)

Mládí a Bohuslav Martinů, celostátní soutěžní přehlídka, Polička, 25. – 27. dubna 2023
Amálie Vlčková (kategorie 11-12 let) ze třídy V. Chmelové – zlaté pásmo + Cena za mimořádný interpretační výkon
Tereza Nikoletta Sommrová
(kategorie 15-16 let) ze třídy S. Sommrové – zlaté pásmo + Cena za interpretaci skladby E. Grieg: Lístek do památníku
Nela Vojtková (kategorie 11-12 let) ze třídy V. Chmelové – stříbrné pásmo + Cena za interpretaci skladby B. Martinů: Kolombína tančí
Samuel Atanasčev (kategorie 5-6 let) ze třídy S. Sommrové – stříbrné pásmo
Ella Apolena-Ada Wright (kategorie 13-14 let) ze třídy V. Chmelové – stříbrné pásmo
Ester Atanasčeva (kategorie 7-8 let) ze třídy S. Sommrové – bronzové pásmo
Karolína Došlíková
(kategorie 11-12 let) ze třídy S. Sommrové – bronzové pásmo
Kristýna Lexová (kategorie 7-8 let) ze třídy V. Grabon – bronzové pásmo
Justýna Pelikánová (kategorie 11-12 let) ze třídy S. Sommrové – stříbrné pásmo

Pianoforte per tutti, soutěžní klavírní přehlídka, Příbor, 20.- 21 dubna 2023
Robert Šejnoha (0. kategorie) ze třídy Viktora Vojnoviče – stříbrné pásmo
Kristýna Lexová (1. kategorie) ze třídy Vanesy Grabon – stříbrné pásmo
Karolína Lexová (0. kategorie) ze třídy Vanesy Grabon – stříbrné pásmo
Kryštof Hanák (4. kategorie) ze třídy Viktora Vojnoviče – bronzové pásmo
Eliška Matoulková (4. kategorie) ze třídy Viktora Vojnoviče – bronzové pásmo
Adéla Vyhnálková (4. kategorie) ze třídy Viktora Vojnoviče – bronzové pásmo

PRO BOHEMIA, Mezinárodní interpretační soutěž, Ostrava, 30. března – 2. dubna 2023
Dominik Jati (2. kategorie) ze třídy A. Novotného – 3. cena
Hana Graffová (1. kategorie) ze třídy V. Chmelové – čestné uznání + Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby Bohuslava Martinů „Tango“

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ škol v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů za Jihomoravský kraj, 29. března 2023

violoncellové duo (IV. kategorie) – 2. místo

Teodora Pavlatová ze třídy P. Jelínkové
Dorotka Mitášová ze třídy I. Vackové (ZUŠ Smetanova)

Karlovarský skřivánek 2023 – celostátní kolo, Karlovy Vary, 20.-22.3. 2023

Nela a Nikol Vojtkovy (kategorie D/duo) – ze třídy V. Novosádové – 1. místo + Zvláštní cena poroty za originální interpretaci písně „Hej, pane déšť!“
Anna Bursíková (kategorie A2) ze třídy V. Novosádové – 3. místo
Lena Vykoukalová (kategorie A2) ze třídy A. Řiháčkové – 3. místo
Matěj Pytluk (kategorie C1) ze třídy A. Řiháčkové – čestné uznání

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů za kraj Vysočina, 16. března 2023

Trio (II. kategorie):

Hana Graffová/klavír ze třídy V. Chmelové
Anna Olecká/housle ze třídy I. Horáčkové

Amálie Kaňkovská/ violoncello ze třídy M. Charvátové (ZUŠ Jihlava)
1. místo, absolutní vítěz
+ Zvláštní cena poroty za mimořádné provedení houslového partu pro Annu Oleckou

Mezinárodní skladatelská soutěž „Artistes en Herbe“, Lucemburg, březen 2023

Aneta Petrů (kategorie do 10 let) ze třídy V. Chmelové – 2. cena
Nikolas Domský (6 let) ze třídy V. Chmelové– speciální cena pro nejmladšího účastníka

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, 9. března 2023

kategorie soubory zobcových fléten:
trio Píšťalky: Rozálie Hozová, Tereza Maláčová, Anna Sýkorová ze třídy Anny Horníkové – 1. místo
kvarteto Royal Princesses
: Emma Bajerová, Adina Menšíková, Edita Surá, Magdaléna Sýkorová ze třídy Anny Horníkové – 1. místo
kvarteto Art.To.
: Amélie Eksler, Zuzana Kýrová, Edita Surá, Adriana Tejralová ze třídy Aleše Novotného – 2. místo

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v oboru skladba, únor 2023
Nikolas Domský (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo
Pavel Krejčí (1. kategorie) ze třídy Silvie Sommrové – zlaté pásmo
Aneta Petrů (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo
Michal Šlais (3. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo
Aneta Balšíková (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Anna Colleone  (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Tatiana Franková (1. kategorie) ze třídy Silvie Sommrové – stříbrné pásmo
Nela Pachlová (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Vojtěch Roháček (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Daniel Ševčík (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Martin Tobek (1. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Nela Vojtková (3. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Michal Třískala (2. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – bronzové pásmo
Ocenění pedagoga: Mgr. Věra Chmelová Ph.D.nejúspěšnější pedagog v krajském kole

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, únor 2023

kategorie soubory zobcových fléten:
trio Píšťalky: Rozálie Hozová, Tereza Maláčová, Anna Sýkorová ze třídy Anny Horníkové – 1. místo s postupem do krajského kola
kvarteto Royal Princesses
: Emma Bajerová, Adina Menšíková, Edita Surá, Magdaléna Sýkorová ze třídy Anny Horníkové – 1. místo s postupem do krajského kola
kvarteto Art.To.
: Amélie Eksler, Zuzana Kýrová, Edita Surá, Adriana Tejralová ze třídy Aleše Novotného – 1. místo s postupem do krajského kola

kategorie soubory zobcových fléten s nedechovým nástrojem:      
trio: Barbora Brillová, Karolína Macíková, Diana Buršíková/klavír ze třídy Michaely Kroupové Durajové a Lindy Coganové – 2. místo
trio: Amélie Eksler, Zuzana Kýrová, Justýna Pelikánová/klavír ze třídy Aleše Novotného a Silvie Sommrové – 2. místo
trio: Matyáš Božek, Aneta Látalová, Karolína Došlíková/klavír ze třídy Aleše Novotného a Silvie Sommrové – 2. místo

kategorie soubory dřevěných dechových nástrojů:
duo: příčných fléten Zuzana Kýrová, Michaela Matoulková ze třídy Martiny Venc Matušínské – 2. místo
duo: příčných fléten Veronika Jelenová, Iona Dorothea Randall
ze třídy Martiny Venc Matušínské – 2. místo
trio
: Miroslav Mezihorák, Jáchym Baťka/klarinety, Dominik Jati/fagot ze třídy Aleše Novotného – 2. místo

Karlovarský skřivánek 2023 – regionální kolo, Brno, únor 2023
Anna Bursíková (kategorie A2) ze třídy V. Novosádové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Lena Vykoukalová (kategorie A2) ze třídy A. Řiháčkové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Lucie Matulová (kategorie C1) ze třídy V. Novosádové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Matěj Pytluk (kategorie C1) ze třídy A. Řiháčkové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Amálie Vlčková (kategorie C2) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Nela a Nikol Vojtkovy (kategorie D/duo) – ze třídy V. Novosádové – 1. místo s postupem do celostátního kola

Antonín Dvořák mladým – soutěžní přehlídka v komorní hře, Praha, prosinec 2022
Trio:
Hana Graffová/klavír ze třídy V. Chmelové
Anna Olecká/housle ze třídy I. Horáčkové
Amálie Kaňkovská/ violoncello (ZUŠ Jihlava) – zlaté pásmo + mimořádné ocenění za vynikající výkon

AMADEUS – Mezinárodní mozartovská klavírní soutěž pro mladé klavíristy do 15 let – Brno, listopad 2022
Amálie Vlčková ze třídy V. Chmelové – 1. cena
Hana Graffová ze třídy V. Chmelové – 3. cena
Mgr. Věra Chmelová Ph.D. – ocenění poroty za úspěšnou přípravu žáků

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2021/2022

Přijetí na Konzervatoř Brno

Miroslav Mezihorák ze tř. A. Novotného v oboru hra na klarinet
Zuzana Štrpková ze tř. K. Mynaříkové v oboru hra na housle

Klavírní soutěž o Cenu Gustava Mahlera, červen 2022

Amálie Vlčková (2. kategorie) ze třídy V. Chmelové – 1. cena + Cena prezidenta poroty
Hana Graffová (2. kategorie) ze třídy V. Chmelové – 2. cena

World Open Online Music Competition, květen 2022

Hana Graffová ze třídy V. Chmelové, hra na klavír – 1. cena + označení Virtuoso performer
Amálie Vlčková ze třídy V. Chmelové, hra na klavír – 1. cena + označení Virtuoso performer

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu, Turnov, květen 2022

Matěj Pytluk/sólový zpěv ze třídy A. Řiháčkové – 1. cena
trio ORCHIDEA´S SINGERS – trio Veronika Matoušková, Lucie Matulová, Matěj Pytluk ze třídy E. Vlčkové Nedomové, V. Novosádové,
A. Řiháčkové – 1. cena

Celostátní soutěžní přehlídka Mládí Bohuslava Martinů v oboru sólový zpěv, Polička, květen 2022

Matěj Pytluk ze třídy A. Řiháčkové – zlaté pásmo + cena za interpretace písně Klaun
Anna Juránková ze třídy E. Vlčkové Nedomové – zlaté pásmo
Lucie Matulová ze třídy V. Novosádové – zlaté pásmo
Vendula Prachařová ze třídy E. Vlčkové Nedomové – zlaté pásmo
Nikol Vojtková ze třídy V. Novosádové – zlaté pásmo
Nela Vojtková ze třídy V. Novosádové – zlaté pásmo
Anna Bajerová ze třídy V. Novosádové – stříbrné pásmo

5. ročník Celostátní klavírní přehlídky Pianoforte per tutti, Příbor, duben 2022

Hana Graffová ze třídy V. Chmelové – zlaté pásmo
Ester Atanasčeva ze třídy S. Sommrové – stříbrné pásmo
Kryštof Hanák ze třídy V. Vojnoviče – stříbrné pásmo
Eliška Matoulková ze třídy V. Vojnoviče – stříbrné pásmo
Justýna Pelikánová ze třídy S. Sommrové – stříbrné pásmo
Kamila Shaibu ze třídy v. Vojnoviče – stříbrné pásmo
Robert Šejnoha ze třídy V. Vojnoviče – stříbrné pásmo
Karolína Došlíková ze třídy S. Sommrové – bronzové pásmo
František Kvita ze třídy V. Vojnoviče – bronzové pásmo
Natálie Ryšánková ze třídy V. Vojnoviče – bronzové pásmo
Adéla Vyhnálková ze třídy V. Vojnoviče – bronzové pásmo

Flautování, celostátní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu, Jindřichův Hradec, duben 2022

Tereza Maláčová ze třídy A. Horníkové – zlaté pásmo + mimořádné ocenění za pojetí povinné skladby
Anna Hladíková ze třídy A. Horníkové – zlaté pásmo + mimořádné ocenění za pojetí povinné skladby
Anna Sýkorová ze třídy A. Horníkové – zlaté pásmo + mimořádné ocenění za pojetí povinné skladby
Edita Surá ze třídy A. Horníkové – zlaté pásmo
Kateřina Pataki ze třídy P. Jati – zlaté pásmo
Emma Bajerová ze třídy A. Horníkové – stříbrné pásmo

Ocenění pedagogů:

Anna Horníková – ocenění pedagoga za pedagogickou práci
Silvie Sommrová – mimořádné ocenění za korepetice

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu

Zuzana Kýrová (VI. kategorie) ze třídy A. Novotného – 2. cena
Adriana Tejralová (VIII. kategorie) ze třídy P. Jati – 2. cena

Karlovarský skřivánek 2022 – celostátní kolo, Karlovy Vary, březen 2022

Emílie Bukajová (kategorie C2) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – čestné uznání

Beethovenovy Teplice 2022, Teplice, březen 2022

Amálie Vlčková (2. kategorie) ze třídy V. Chmelové – 3. cena

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém a komorném zpěvu, Brno, březen 2022

Sólový zpěv
Matěj Pytluk (V. kategorie) ze třídy A. Řiháčkové
– 1. cena s postupem do ústředního kola + absolutní vítěz
Nikol Vojtková (III. kategorie) ze třídy V. Novosádové – 1. cena
Nela Vojtková (III. kategorie) ze třídy V. Novosádové – 1. cena

Komorní zpěv:
TWINS SINGERS – duo Nela Vojtková, Nikol Vojtková ze třídy V. Novosádové – 1. cena
ORCHIDEA´S SINGERS – trio Veronika Matoušková, Lucie Matulová, Matěj Pytluk ze třídy E. Vlčkové Nedomové, V. Novosádové, A. Řiháčkové – 1. cena s postupem do ústředního kola

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře dechové nástroje

Hra na zobcovou flétnu
Zuzana Kýrová (VI. kategorie) ze třídy A. Novotného – 1. cena s postupem
Adriana Tejralová (VIII. kategorie) ze třídy P. Jati – 1. cena s postupem
Tereza Maláčová (II. kategorie) ze třídy A. Horníkové – 1. cena
Edita Surá (IV. kategorie) ze třídy A. Horníkové – 1. cena
Jana Urbanová (0. kategorie) ze třídy M. Grätzové – 2. cena
Jiří Novotný (II. kategorie) ze třídy A. Novotného – 2. cena
Kateřina Pataki (IV. kategorie) ze třídy P. Jati – 2. cena
Emma Bajerová (V. kategorie) ze třídy A. Horníkové – 2. cena
Tomáš Zámečník (VII. kategorie) ze třídy A. Horníkové – 2. cena
Amélie Eksler (VII. kategorie) ze třídy A. Novotného – 2. cena
Taťána Malíková (IX. kategorie) ze třídy A. Novotného – 2. cena
Elena Pumprlová (X. kategorie) ze třídy M. Grätzové – 2. cena
Adina Menšíková (V. kategorie) ze třídy A. Horníkové – 3. cena
Barbora Brillová (IV. kategorie) ze třídy M. Kroupové Durajové – 3. cena
Hra na příčnou flétnu – žákyně ze třídy paní uč. Martiny Venc Matušínské
Zuzana Kýrová (VI. kategorie) – 3. cena
Veronika Jelenová (IX. kategorie) – 3. cena
Iona Dorothea Randall (IX. kategorie) – čestné uznání I. stupně

Hra na klarinet
Miroslav Mezihorák (IX. kategorie) ze třídy A. Novotného – 2. cena
Eliška Rábová (IV. kategorie) ze třídy S. Pavlíčka – 3. cena
Jáchym Baťka (VI. kategorie) ze třídy A. Novotného – 3. cena

Hra na hoboj
Amélie Eksler (VII. kategorie) ze třídy M. Grätzové – 2. cena
Hra na trubku – žáci ze třídy J. Zimky
Adam Jati (VI. kategorie) – 1. cena
Kryštof Liška (IV. kategorie) – 3. cena

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

Sólový zpěv
Nikol Vojtková (III. kategorie) ze třídy V. Novosádové
– 1. cena s postupem + absolutní vítěz kategorie
Matěj Pytluk (V. kategorie) ze třídy A. Řiháčkové
– 1. cena s postupem + absolutní vítěz kategorie
Nela Vojtková (III. kategorie) ze třídy V. Novosádové – 1. cena s postupem
Vendula Prachařová (VII. kategorie) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – 2. cena
Lena Vykoukalová (I. kategorie) ze třídy A. Řiháčkové – 3. cena
Amálie Vlčková (II. kategorie) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – 3. cena
Anna Bajerová (V. kategorie) ze třídy V. Novosádové – 3. cena
Lucie Matulová (V. kategorie) ze třídy V. Novosádové – 3. cena
Nikola Vaníčková (IV. kategorie) ze třídy E. Novotné – čestné uznání I. st.

Komorní zpěv
TWINS SINGERS – duo Nela Vojtková, Nikol Vojtková ze třídy
V. Novosádové – 1. cena s postupem

ORCHIDEA´S SINGERS

Trio Veronika Matoušková, Lucie Matulová, Matěj Pytluk ze třídy E. Vlčkové Nedomové, V. Novosádové, A. Řiháčkové
– 1. cena s postupem
Karlovarský skřivánek 2022 – regionální kolo, Brno, únor 2022
Amálie Vlčková (kategorie A2) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – 1. místo s postupem do celostátního kola
Emílie Bukajová (kategorie C1) ze třídy E. Vlčkové Nedomové – 1. místo s postupem dio celostátního kola

Vendula Prachařová (kategorie C2) ze třídy E- Vlčkové Nedomové – 1. místo s postupem do celostátního kola

Umělecká soutěž Allegro 2022, Praha, leden 2022
Anna Olecká ze třídy Ivety Horáčkové, hra na housle, kategorie 2B – 1. místo a Cena za interpretaci

Zlatý oříšek 2021
Michal Šlais ze třídy Věry Chmelové – nominace do finálového kola v oboru skladba

Soutěžní přehlídka v oboru skladba žáků ZUŠ ČR 2021
Michal Šlais (II. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – zlaté pásmo
Vojtěch Voltýnek (I. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Vojtěch Roháček (I. kategorie) ze třídy Věry Chmelové– stříbrné pásmo
Daniel Ševčík (I. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Eliška Malinková (I. kategorie) ze třídy Věry Chmelové– stříbrné pásmo
Michal Třískala (I. kategorie) ze třídy Věry Chmelové – stříbrné pásmo
Justýna Pelikánová (II. kategorie) ze třídy Silvie Sommrové – stříbrné pásmo

Gratulujeme paní uč. Věře Chmelové a jejím žákyním na soutěžích v oboru hra na klavír:

Antonín Dvořák mladým – soutěžní přehlídka mladých klavíristů, Praha, 4.-5. listopadu 2021

Amálie Vlčková (2. kategorie) – zlaté pásmo + diplom za mimořádnou interpretaci skladeb A. Dvořáka
Hana Graffová (2. kategorie) – stříbrné pásmo
Ella Ada-Apolena Wright (4. kategorie) – bronzové pásmo

AMADEUS – Mezinárodní mozartovská klavírní soutěž pro mladé klavíristy do 15 let – Brno, 11. – 13. listopadu 2021

Amálie Vlčková (3. kategorie) – 2. cena
Hana Graffová (3. kategorie) – čestné uznání

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2020/2021

Gratulujeme paní uč. Věře Chmelové a jejím žákyním na soutěžích v oboru hra na klavír:

Mezinárodní klavírní soutěž při festivalu Astana Stars, Kazachstán – Maďarsko, květen 2021
Amálie Vlčková (1. kategorie) – Grand Prix
Hana Graffová (1. kategorie) – 1. místo

Pianoforte per tutti, klavírní přehlídka, Příbor, květen 2021
Amálie Vlčková (3. kategorie) – zlaté pásmo a ocenění za mimořádný interpretační výkon

12th World Open Music Competition, Srbsko, duben 2021
Amálie Vlčková, hra na klavír (V. kategorie) – 1. cena

Gratulujeme paní uč. Silvie Sommrové a jejím žákyním k výsledkům na soutěži v oboru hra na klavír

Pianoforte per tutti, klavírní přehlídka, Příbor, květen 2021

Justýna Pelikánová (4. kategorie) – stříbrné pásmo
Karolína Došlíková (4. kategorie) – stříbrné pásmo

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2019/2020

Mezinárodní skladatelská soutěž pro mladé skladatele v Lucembursku Artiste en herbe, březen 2020

Ocenění získali žáci ze třídy paní učitelky Věry Chmelové:
Tereza Nikoletta Sommrová (kategorie 11 – 15 let) – 2. místo
Michal Šlais (kategorie7 – 10 let) – 3. místo
Petr Boháč, Jiří Brychta, Hana Graffová, Teodora Pavlatová, Amálie Vlčková,
Nela Vojtková, Lea Venclíková – tito žáci získali Cenu zakladatelky a prezidentky soutěže

Okresní kolo soutěže základních uměleckých škol České republiky vyhlášenou MŠMT v oboru:
Hra na klavír, 2. – 3. března 2020, Brno

Hana Graffová (1. kategorie) – 1. místo s postupem
Amálie Vlčková (1. kategorie) – 1. místo s postupem
Nela Vojtková (2. kategorie) – 1. místo s postupem
Sebastian Wright (9. kategorie) – 1. místo s postupem,
Zvláštní cena poroty za stylovou interpretaci
Ella-Ada Apolena Wright (4. kategorie) – 2. místo
Ellen Mozgvová (8. kategorie) – 2. místo

Výše uvedení žáci jsou vedeni paní uč. Věrou Chmelovou, která získala Zvláštní ocenění poroty za vynikající pedagogickou přípravu.

Eliška Malinková (0. kategorie, ze třídy paní uč. Evy Sýkorové) – 3. místo
Justýna Pelikánová (2. kategorie, ze třídy paní uč. Silvie Sommrové) – 3. místo
František Kvita (3. kategorie, ze třídy pana uč. Viktora Vojnoviče) – čestné uznání

Hra na kytaru, 2. – 3. března 2020, Brno
Martin Luner (6. kategorie, ze třídy pana uč. Adama Trunečky) – 1. místo s postupem,
Zvláštní cena Absolutního vítěze,
Diplom za tvorbu a provedení vlastních skladeb
Iva Viskotová (kategorie 0b, ze třídy pana uč. Adama Trunečky) – 2. místo
Nikol Vojtková (kategorie 0c, ze třídy pana uč. Adama Trunečky) – 2. místo
kytarové duo: Anna Čeřenová a Elena Pumprlová (2. kategorie, ze třídy paní uč. Aleny Böhmové) – 3. místo
Vít Ventruba (6. kategorie, ze třídy pana uč. Libora Janečka) – čestné uznání

Hra na smyčcové nástroje – violoncello, 3. – 4. března 2020, Brno
Michaela Matoulková (2. kategorie, ze třídy paní uč. Pavlíny Jelínkové) – 2. místo
Teodora Pavlatová (3. kategorie, ze třídy paní uč. Pavlíny Jelínkové) – 2. místo

Karlovarský skřivánek, regionální kolo pěvecké soutěže, 19. února 2020, Brno
Veronika Matoušková (kategorie C1, ze třídy paní uč. Evy Vlčkoví Nedomové) – 1. místo s postupem do celostátního kola
Lucie Matulová (kategorie C 1, ze třídy paní uč. Veroniky Novosádové) – 1. místo s postupem do celostátního kola

Amadeus – XXVI. ročník klavírní soutěže pro mladé klavíristy do 11 let, 8. – 9. listopadu 2019, Brno, Besední dům
Amálie Vlčková (III. kategorie, 8 let) – 1. cena a Mimořádná cena poroty za nejlepší výkon v I.- III. kategorii
Hana Graffová (III. kategorie, 8 let) – 3. cena
Pedagogické vedení obou žákyň p. uč. Věra Chmelová.

 

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2018/2019

Národní soutěž ZUŠ v oboru Skladba, II. kolo ústředního kola – 5. – 7. června 2019, Hradec nad Moravic
Teodora Pavlatová (2. kategorie) – zlaté pásmo
Tereza Nikoletta Sommrová (3. kategorie) – zlaté pásmo + mimořádné ocenění
Amálie Vlčková (1. kategorie) – stříbrné pásmo

Celostátní soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů – 23. – 26. května 2019, Polička

ZLATÉ PÁSMO
Hana Graffová (kategorie 7-8 let, ze třídy p. uč. Věry chmelové)
Amálie Vlčková (kategorie 7-8 let, ze třídy p. uč. V. Chmelové)
a Zvláštní ocenění za interpretaci skladeb B. Martinů
Sebastian Wright (kategorie 17-18 let ze třídy p. uč. V. Chmelové)

STŘÍBRNÉ PÁSMO
Tereza Nikoletta Sommrová (kat. 11–12 let, ze třídy p. uč. V. Chmelové)

BRONZOVÉ PÁSMO
Justýna Pelikánová (kategorie 9-10 let, ze třídy p. uč. S. Sommrové)

ČESTNÉ UZNÁNÍ
Karolína Došlíková (kategorie 9-10 let, ze třídy p. uč. S. Sommrové)
Ella Apolena-Ada Wright (kategorie 9-10 let, ze třídy p. uč. V. Chmelové)

OCENĚNÍ PEDAGOGA:
Srdečně blahopřejeme také paní učitelce Věře Chmelové,
která od poroty obdržela Zvláštní ocenění za vynikající pedagogické vedení.

Flautování – Celostátní soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu – Jindřichův Hradec, 12. a 13. dubna 2019
Amélie Eksler (2. kategorie, ze třídy p. uč. A. Novotného) získala zlaté pásmo
Zuzana Kýrová (2. kategorie, ze třídy p. uč. A. Novotného) získala stříbrné pásmo

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů – Ořechov, 26. března 2019
Duo houslí ve složení Václav Šícha a Martin Šmerda ze třídy p. uč. Zdenky Tomkové získalo ve 4. kategorii 3. místo
Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Blansko, 18. března 2019
Trio příčných fléten složené z žáků více ZUŠ, ve kterém 1. flétnu zastoupila naše žákyně Magdaléna Milková ze třídy p. uč. Martiny Venc Matušínské, získalo ve IV. kategorii do 19 let 1. místo.

Celostátní kolo XXIV. ročníku pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek – Karlovy Vary, 18. – 20. března 2019
V kategorii A2 získal Matěj Pytluk ze třídy p. uč. Anny Řiháčkové získal 2. místo a Cenu za hudební projev a Lucie Matulová ze třídy p. u. Veroniky Novosádové 3. místo.

Beethovenovy Teplice – konzervatoř Teplice, 8. -9. března 2019
Amálie Vlčková ze třídy p. uč. Věry Chmelové získala na klavírní soutěži v 1. kategorii do 9 let 1. cenu.

Národní soutěž ZUŠ v oboru skladba – 1. kolo
V 1. kole skladatelské soutěže žáků ZUŠ bylo anonymně posouzeno 228 skladeb od 78 mladých autorů. Celkem bylo uděleno 18 zlatých pásem, 50 stříbrných a 10 bronzových pásem. Žáci ze třídy p. uč. Věry Chmelové byli oceněni:

Amálie Vlčková v 1. kategorii získala zlaté pásmo,
Teodora Pavlatová ve 2. kategorii získala zlaté pásmo,
Tereza Nikoletta Sommrová ve 2. kategorii získala zlaté pásmo,
Petr Boháč v 1. kategorii získal stříbrné pásmo,
Hana Graffová v 1. kategorii získala stříbrné pásmo,
Adrian Sloučka v 1. kategorii získal stříbrné pásmo,
Anna Třískalová v 1. kategorii získala stříbrné pásmo,
Nela Vojtková v 1. kategorii získala stříbrné pásmo,
Nikol Vojtková v 1. kategorii získala stříbrné pásmo,
Jiří Brychta ve 2. kategorii získal stříbrné pásmo,
Lea Venclíková ve 2. kategorii získala stříbrné pásmo,
Ella Apollena-Ada Wright získala ve 2. kategorii stříbrné pásmo.
Ze třídy p. uč. Silvie Sommrové získala
Justýna Pelikánová v 1. kategorii stříbrné pásmo.

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů – Brno, 22. února 2019
1. cena v 0. kategorii Duo zobcových fléten v obsazení Kateřina Pataki a Amálie Vlčková
ze třídy p. uč. Petry Jati.
1. cena v I. kategorii Trio zobcových fléten v obsazení Natálie Kobylková, Emma Bajerová, Adina Menšíková ze třídy p. uč. Anny Horníkové.
2. cena v I. kategorii Kvarteto zobcových fléten v obsazení Edita Surá, Nikol Vojtková, Nela Vojtková, Barbora Brillová ze třídy p. uč. Anny Horníkové a Michaely Šutovské
3. cena v II. kategorii Trio zobcových fléten s klavírem v obsazení Amélie Eksler, Zuzana Kýrová, Ela Ada Apolena Wright ze třídy p. uč. Aleše Novotného a Věry Chmelové
3. cena ve IV. kategorii Kvarteto příčných fléten v obsazení Magdaléna Milková, Jakub Matoulek, Anna Turková, Michaela Ježíková ze třídy p. uč. Martiny Venc Matušínské
Čestné uznání ve III. kategorii Duo příčných fléten v obsazení Jolana Opravilová, Anna Podroužková ze třídy p. uč. Martiny Venc Matušínské
1. cena s postupem do krajského kola a zároveň Absolutní vítězství ve IV. kategorii Magdaléna Milková ze třídy p. uč. Martiny Venc Matušínské, která se ve čtvrtek 21. února účastnila okresního kola v okrese Brno-venkov, v triu složeném z žáků více škol.

Karlovarský skřivánek (regionální kolo pěvecké soutěže, Brno, 19. února 2019)
Lucie Matulová – 1. místo s postupem do celostátního kola v kategorii A2 (mladší žáci), ped. vedení Veronika Novosádová
Matěj Pytluk – 1. místo s postupem do celostátního kola v kategorii A2, ped. vedení Anna Řiháčková
Markéta Jílková – 1. místo s postupem do celostátního kola C (starší žáci), ped. vedení Jitka Koutníková
Anna Juránková – 1. místo s postupem do celostátního kola v kategorii C, ped. vedení Eva Vlčková Nedomová
Edita Munzarová – 2. místo, ped. vedení Jitka Koutníková

Mozart opět v Olomouci (Soutěžní klavírní přehlídka, Olomouc, 7. – 8. listopadu 2018)
Hana Graffová oceněna zlatým pásmem v 0. kategorii,
Amálie Vlčková oceněna zlatým pásmem v 0. kategorii a Mimořádnou cenou za provedení skladby W. A. Mozarta.
Obě žákyně navštěvují třídu paní učitelky Mgr. Věry Chmelové PhD.

Amadeus – Mezinárodní klavírní soutěž pro mladé klavíristy do 11 let, Brno 1. – 3. listopadu 2018
Amálie Vlčková získala v 1. kategorii 2. místo (ped. vedení Mgr. Věra Chmelová PhD.)

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2017/2018

Prague Junior Note (červen 2018)
Amálie Vlčková ze třídy p. uč. Věry Chmelové získala v 0. kategorii 2. místo, Prague Junior Note 

Krajská kola soutěže základních uměleckých škol

22. a 23. března patřila soutěž sólovému zpěvu 
Lucie Matulová (0. kategorie) 1. místo – ze třídy p. uč. Veroniky Hrůzové
Magda Pravcová (0. kategorie) 1. místo – ze třídy p. uč. Jitky Koutníkové
Theodore Randall (V. kategorie) 3. místo – ze třídy p. uč. Jitky Koutníkové

27. března byla zaměřena na zobcové flétny
Kateřina Pataki (hru 0. kategorie) 2. místo – ze třídy p. uč. Petry Jati
Adina Menšíková (1. kategorie) 2. místo – ze třídy p. uč. Anny Horníkové
Zuzana Kýrová (2. kategorie) 3. místo – ze třídy p. uč. Aleše Novotného

28. března byla určena hře na příčnou flétnu 
Veronika Jelenová (VI. kategorie) 2. místo – ze třídy p. uč. Martiny Venc Matušínské

Okresní kolo Národní soutěže základních uměleckých škol – 26. února až 2. března 2018

Obor hra na zobcovou flétnu:
Kateřina Pataki (0. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Petra Jati
Menšíková Adina (I. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Anna Horníková)
Zuzana Kýrová (II. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Aleš Novotný)
Amélie Eksler (III. kategorie) 2. místo (ped. vedení p. uč. Aleš Novotný)
Zuzana Kačerová (V. kategorie) 2. místo (ped. vedení p. uč. Michaela Durajová)
Adriana Tejralová (IV. kategorie) 3. místo (ped. vedení Petra Jati)

Obor hra na příčnou flétnu:
Veronika Jelenová (VI. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Martina Venc Matušínská)
Magdaléna Milková (VIII. kategorie) 1. místo (ped. vedení p. uč. Martina Venc Matušínská)
Al – Shammri Fatima (IV. kategorie) 2. místo (ped. vedení p. uč. Martina Venc Matušínská)
Iona Randall (V. kategorie) 2. místo (ped. vedení p. uč. Martina Venc Matušínská)
Monica Hladíková (IX. kategorie) 3. místo (ped. vedení p. uč. Michaela Durajová)

Obor hra na klarinet:
Eduard Petrášek (V. kategorie) čestné uznání (ped. vedení p. uč. Stanislav Pavlíček)
Emma Safari Tesáčková (V. kategorie) diplom za účast (ped. vedení p. uč. Stanislav Pavlíček)

Obor sólový a komorní zpěv:
Lucie Matulová (0. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Veronika Hrůzová)
Magda Pravcová (0. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Jitka Koutníková)
Daniela Zezulová (II. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení Mgr. Eva Novotná)
Theodore Randall (V. kategorie) 1. místo s postupem (ped. vedení p. uč. Jitka Koutníková)
Veronika Matoušková (0. kategorie) 2. místo (ped. vedení p. uč. Eva Vlčková Nedomová)
Anna Juránková (IV. kategorie) 3. místo (ped. vedení p. uč. Eva Vlčková Nedomová)
Zdeňka Nováková (IX. kategorie) 3. místo (ped. vední p. uč. Jitka Koutníková)

Komorní sbor – kvinteto (O. kategorie): 
Emílie Bukajová, Anika Lomtatidze, Taťána Malíková, Veronika Matoušková, Vendula Prachařová (ped. vedení p. uč. Eva Vlčková Nedomová)
Mimořádná cena: Diplom za umělecký ansámblový projev

Všechny výkony byly provedeny za klavírní spolupráce
p. uč. H. Tmějové a V. Vojnoviče.
P. uč. Viktor Vojnovič získal také cenu poroty za klavírní doprovod.

Karlovarský skřivánek – 21. února 2018 v Brně

Kategorie A2 (mladší žáci)
Veronika Matoušková 1. místo s postupem do celostátního kola (ze třídy p. uč. E. Vlčkové Nedomové)

Kategorie C1 (starší žáci klasický zpěv)
Anna Juránková 3. místo  (ze třídy p. uč. E. Vlčkové Nedomové)
Theodore Randall 3. místo (ze třídy p. uč. J. Koutníkové)

Kategorie C2 (starší žáci populární zpěv)
Alena Pojerová 1. místo s postupem do celostátního kola (ze třídy p. uč. J. Koutníkové) 
Edita Munzarová 3. místo (ze třídy p. uč. J. Koutníkové)

Žáci soutěžili za vynikajícího klavírního doprovodu
p. uč. Hany Tmějové a p. uč. Viktora Vojnoviče.

Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2016/2017
Úspěchy žáků klavírního oddělení na 1. ročníku soutěžní přehlídky Piano per tutti aneb klavír pro všechny, která se konala 30. a 31. března 2017 v Příboře.
Ze třídy p. uč. Věry Chmelové byla oceněna Amálie Vlčková (O. kategorie) zlatým pásmem a zvláštní cenou za mimořádný výkon.
Ze třídy p. uč. Viktora Vojnoviče získala Kamila Navrátilová (2. kategorie) stříbrné pásmo, Josefína Papoušková (2. kategorie) bronzové pásmo, Karolína Zamboyová (3. kategorie) stříbrné pásmo.
Žáci ze třídy p. uč. Věry Chmelové Tereza Nikoletta Sommrová  (kategorie 7 – 10 let) a Dominik Gajdoš (kategorie 11- 15 let) získali na Mezinárodní skladatelské soutěži Artistes en herbe v Lucembursku, do které bylo posláno celkem 242 skladeb z celého světa 3. místo. Gratulujeme.
Ve dnech 19. – 21. března se účastnili žáci pěveckého oddělení celostátního kola pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. V kategorii A2 z počtu 39 soutěžících si vyzpívala Magda Pravcová ze třídy p. uč. Jitky Koutníkové 3. místo, Emílie Bukajová ze třídy p. uč. Evy Vlčkové Nedomové čestné uznání. Gratulujeme.

Gratulujeme k úspěchům žáků klavírního oddělení, kteří se 21. a 22. února 2017 zúčastnili Okresního kola Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

  • Amálie Vlčková (O. kategorie) – 1. cena s postupem do krajského kola a Cena pro nejmladšího účastníka
  • Sebastian Wright (VII. Kategorie) 1. cena s postupem do krajského kola a Zvláštní cena za skladbu D. Scarlattiho
  • Ella Apolena-Ada Wright (I. kategorie) 2. cena
  • Kristýna Gajdošová (IV. kategorie) 2. cena
  • Tereza Nikoletta Sommrová (II. kategorie) 3. cena
  • Viktorie Bínová (VII. kategorie) čestné uznání I. stupně

Všichni žáci jsou vedeni p. uč. Věrou Chmelovou, které patří také velká gratulace! Gratulujeme také k ocenění žáků strunného oddělení, kteří se 23. a 24. února 2017 zúčastnili

Okresního kola Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru:

  • Martin Luner (3. kategorie) ze třídy p. uč. A. Trunečky získal 2. místo,
  • Vít Ventruba (O./b kategorie) ze třídy p. uč. J. Zeleného získal 3. místo.

Gratulujeme k úspěchu našich žáků v regionálním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek, které se konalo 15. února 2017.

Kategorie A2 (mladší žáci):

  • Emílie Bukajová 1. místo s postupem do celostátního kola (ze třídy p. uč. Vlčkové Nedomové)
  • Magda Pravcová 1. místo s postupem do celostátního kola (ze třídy p. uč. Jitky Koutníkové)

Kategorie C1 (starší žáci):

  • Vojtěch Tesař 1. místo s postupem do celostátního kola (ze třídy p. uč. J. Koutníkové)
  • Petra Švehlová 2. místo (ze třídy p. uč. E. Štěrbové)
Soutěžní úspěchy našich žáků ve školním roce 2014/2015

Klavírní soutěž „Mládí a Bohuslav Martinů“ v Poličce
Terezie D. Běčáková – zlaté pásmo
Viktorie Bínová – stříbrné pásmo
Kristýna Gajdošová – bronzové pásmo
Sebastian Wright – bronzové pásmo
(Všichni ocenění jsou žáci Věry Chmelové.)

Mezinárodní skladatelská soutěž „Artistes en Herbe“ 2015 v Lucembursku
Kristýna Gajdošová – 3. cena
Tereza Sommrová – 3. cena
Věra Chmelová, pedagog – cena pro pedagoga

Celonárodní soutěž ZUŠ, krajské kolo
Sólový zpěv:
Tereza Unčovská – 1. místo s postupem do celostátního kola (učí Marie Velebová)
Matěj Páč – 2. místo (učí Eva Vlčková)

Celonárodní soutěž ZUŠ, okresní kolo
Sólový zpěv:
Tereza Unčovská – 1. místo s postupem do krajského kola (učí Marie Velebová)
Matěj Páč – 1. místo s postupem do krajského kola (učí Eva Vlčková)
Sára Lankašová – 2. místo (učí Jitka Koutníková)
Petra Švehlová – 2. místo (učí Marie Velebová)
Karolína Schrieblová – čestné uznání (učí Jitka Koutníková)
Melanie Zbožínková – čestné uznání (učí Eva Vlčková)
Emílie Bukajová – zvláštní ocenění poroty (učí Eva Vlčková)

Hra na příčnou flétnu:
Veronika Jelenová – 2. místo (učí Martina Venc Matušínská)
Magdaléna Milková – 2. místo (učí Martina Venc Matušínská)
Anna Šťastná – 3. místo (učí Radvana Žáková)
Kateřina Smetanová – 3. místo (učí Martina Venc Matušínská)

Hra na klarinet:
Daniel Pravec – 3. místo (učí Stanislav Pavlíček)

Studenti naší hudební školy přijatí ke studiu na konzervatoři a nebo VŠ uměleckého směru

2020 – Sebastien Wright – klavír, Konzervatoř Brno
2016 – Viola Saláková – violoncello, Konzervatoř Brno
2016 – Vojtěch Tesař – sólový zpěv, Konzervatoř Brno
2014 – Kateřina Smetanová – příčná flétna, Akademie staré hudby na FF MU
2014 – Doubravka Čermáková – harfa, přípravný ročník Konzervatoře Brno
2013 – Jan Christian Kraft – housle
2013 – Lucie Puková – zpěv, Konzervatoř Jaroslava Ježka
2012 – Simona Němcová – hra na akordeon
2012 – Veronika Vlasáková – klavír, Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací
2012 – Vít Motyčka – hra na fagot
2010 – Markéta Babáčková – hudební věda FF MU
2010 – Romana Jelínková – sólový zpěv JAMU i AMU
2010 – Jan Macík – hra na fagot
2009 – Josef Javora – obor skladba
2006 – Robert Lacko – hra na klarinet
2006 – Lucie Klimová – taneční konzervatoř
2006 – Lenka Funková – hra na klarinet
2005 – Jakub Kozák – hra na klavír, vítěz ústředního kola celonárodní soutěže
2004 – Martin Vodička – zpěv, obor muzikál
2002 – Pavlína Tomková – hra na harfu
2001 – Pavel Horák – hra na fagot
1999 – Eva Nedomová – sólový zpěv