Hudební pozdravy

Protože nám současné dění neumožňuje setkávat se a těšit se z umění našich žáků, připravili jsme prostor, kde si můžeme poslechnout nahrávky z „domácího“ studia.  Je tak možné slyšet nacvičenou stupnici, etudu, přednesovou skladbu nebo písničku.

Děkujeme všem žákům za hudební potěšení a přejeme pěkný poslech!

ZUŠ Orchidea

Veselé Vánoce a šťasný nový rok 2021

Prosincové pozdravy

Emílie Bukajová, pěvecká hlasová výchova (7. ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová), H. Martin, R. Blane: Have Yourself A Merry Little Christmas

 

Amálie Vlčková, pěvecká hlasová výchova (3. ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová), J. Svobodová-Březovská: Hvězdičko má

 

Vítek Tenora, violoncello (2. ročník, uč. Pavlína Jelínková), lidová: Běží liška k Táboru

 

Veronika Matoušková a Matěj Pytluk, pěvecká hlasová výchova (5. a 6. ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová a Anna Řiháčková), koleda: Den přeslavný jest k nám přišel

 

Veronika Matoušková a Matěj Pytluk, pěvecká hlasová výchova (5. a 6. ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová a Anna Řiháčková), kancionál Slavíček Rajský: Spanilá z archy holubičko

 

Matěj Pytluk, pěvecká hlasová výchova (6. ročník, uč. Anna Řiháčková), portugalská koleda: Nic víc než pírko

 

Karolína Došlíková, zobcová flétna (4. ročník, uč. Petra Jati), Jaromír Novotný: Grey rag

 

James Duncan, housle (2. ročník, uč. Karla Mynaříková), černošský spirituál: When the Saints Go Marching In

 

Tereza Süssová, klavír (1. ročník, uč. Jarmila Šranková), Nová klavírní škola: Valčík

 

Tereza Süssová, klavír (1. ročník, uč. Jarmila Šranková), K. Druszkiewiczova: Hudební pohádka Černoušci

 

Linda Mackerlová, klavír (PHV, uč. Jarmila Šranková), M.Aaron: Luční koník

 

Linda Mackerlová, klavír (PHV, uč. Jarmila Šranková), Nová klavírní škola: Já mám chaloupku

 

Edita Surá, klavír (2. ročník, uč. Jarmila Šranková), M. Aaron: Ptačí serenáda

 

Edita Surá, klavír (2. ročník, uč. Jarmila Šranková), M. Aaron: Zpívající potůček

 

Edita Surá, klavír (2. ročník, uč. Jarmila Šranková), M. Aaron: Duchové

 

Adam Süss, klavír (1. ročník, uč. J. Šranková), K. Druszkiewiczova: Hudební pohádka Na ledě

 

Adam Süss, klavír (1. ročník, uč. J. Šranková), K. Druszkiewiczova: Hudební pohádka Vrabčák

 

Kateřina Šafránková, klavír (3. ročník, p. uč. Silvie Sommrová), Daniel Hellbach: Waiting for Spring

 

Jáchym Kól, violoncello (6. ročník, uč. Pavlína Jelínková), koleda: Jak jsi krásné, neviňátko

 

Aneta Susčíková, klavír (5. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), Petr Bazala: Dáreček z lásky

 

Adam Kalousek (klavír, 1. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), Z. Janžurová/M. Borová: Veselý ptáček

 

Mariana Esteves (klavír, 3. ročník, pí uč. Silvie Sommrová), Georg Simon Löhlein: Balletto

 

Michaela Matoulková, violoncello (3. ročník, uč. Pavlína Jelínková), koleda: Slyšte, slyšte, pastuškové

 

Anthony Jan Little, kytara (4.ročník, uč. Adam Trunečka), Fernando Carulli: Allegro

 

Eliška Matoulková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), A. Drabon: Tarantella

 

Eliška Matoulková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), A. Drabon: Ukolébavka

 

Karolína Macíková, klavír (2. ročník, uč. Viktor Vojnovič), M. Rachverger: Čínská písnička

 

Listopadové pozdravy

Petr Malík, kytara (3.ročník, uč. Adam Trunečka), Jiří Horáček: Balet

 

Teodora Pavlatová (4.roč.), Lucie Matulová (3.roč.), Jáchym Kol (6.roč.), Vít Tenora (2.roč.), Michaela Matoulková (3.roč.), violoncella (uč. Pavlína Jelínková), slovenská koleda: Búvaj, dieťa krásné

 

Martin Vrbka, klavír (3. ročník, uč. Viktor Vojnovič), M. Mier: Summer Rain

 

James Duncan, housle (2. ročník, uč. Karla Mynaříková), Stanislav Mach: Taneček

 

Adam Kalousek (klavír, 1. roč., pí uč. Silvie Sommrová, klavírní doprovod Eva Kalousková), Aniko Drabon:Taneční párty

 

Adam Kalousek (klavír, 1. roč., pí uč. Silvie Sommrová, klavírní doprovod Eva Kalousková); skladba: Aniko Drabon: Houpací koníček

 

Justýna Pelikánová (klavír, 4. roč., pí uč. Silvie Sommrová); skladba: Alexander Nikolajev: Rozehrávání

 

Justýna Pelikánová (klavír, 4. roč., pí uč. Silvie Sommrová); skladba: Carl Czerny: Etuda č. 3, op. 261

 

Ester Atanasčeva (klavír, 1. roč., pí uč. Silvie Sommrová); skladba: Daniel Gottlob Türk: Allegretto

 

Ester Atanasčeva (klavír, PHV2, pí uč. Silvie Sommrová); skladba: Daniel Gottlob Türk – Moderato

 

Pavel Krejčí (klavír, PHV, pí uč. Silvie Sommrová); skladba: Hans-Günter Heumann: Indian Rock and Roll

 

Teodora Pavlatová, violoncello (4.roč, uč. Pavlína Jelínková), D. Popper: Koncertní etuda

 

Pavel Krejčí, housle (PHV, p. uč. Karla Mynaříková), lidová píseň: Běžela ovečka

 

Iva Viskotová, kytara (3. ročník, uč. Adam Trunečka), Tatiana Stachak: Slunečný den

 

Ondřej Polách, zobcová flétna (1. ročník, uč. Petra Jati, na altovou flétnu doprovází M. Poláchová), J. del Encina: Villancico

 

Adéla Vyhnálková, klavír (2 ročník, uč. Viktor Vojnovič), I. Hurník: Smutná písnička

 

František Kvita, klavír (4. ročník, uč. Viktor Vojnovič), C. Ph. E. Bach: Pochod

 

Michaela Matoulková, violoncello (3. ročník, uč. Pavlína Jelínková), H. Baklanová: Mazurek