Hudební pozdravy

Protože nám současné dění neumožňuje setkávat se a těšit se z umění našich žáků, připravili jsme prostor, kde si můžeme poslechnout nahrávky z „domácího“ studia.  Je tak možné slyšet nacvičenou stupnici, etudu, přednesovou skladbu nebo písničku.

Děkujeme všem žákům za hudební potěšení a přejeme pěkný poslech!

ZUŠ Orchidea

Absloventi

Lucie Koudelková, příčná flétna (7. ročník, uč. Petra Matyusová), L.Vinci -Sonata in D

Květnové pozdravy

Anna Juránková, sólový zpěv (1.ročník II. stupně, uč. Eva Vlčková Nedomová), L. Bernstein- I Feel Pretty (z muzikálu West Side Story)

 

Anna Juránková, sólový zpěv (1.ročník II. stupně, uč. Eva Vlčková Nedomová), B. Martinů: Koleda milostná

 

Teodora Pavlatová, klavír (4.ročník, uč. Věra Chmelová), R.Schumann: První ztráta

 

Teodora Pavlatová, violoncello (3. ročník, uč.Pavlína Jelínková), J. Zyka: Rondino

 

Karolína Došlíková, kalvír (3. ročník, č. Silvie Sommrová), J. S. Bach: Knížka pro A. M. Bachovou – Musette.

 

Aneta Susčíková, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), E. Grieg: Tanec Elfů

 

Aneta Susčíková, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), D. Hellbach: Nostalgia

 

Eliška Matoulková, klavír (1. ročník, uč. V. Vojnovič), B. Boyd – Blues Prelude

 

Eliška Matoulková, klavír (1. ročník, uč. V. Vojnovič), A. Drabon – Větříček

 

Eliška Matoulková, klavír (1. ročník, uč. V. Vojnovič), I. Jurníčková – Hra s míčkem

 

Hana Doušková, klavír (. ročník, uč. Viktor Vojnovič), Chopin – Nocturno Es dur

 

Matěj Pytluk, pěv. hlasová výchova (5. ročník,učk. Anna Řiháčková), O. Brzobohatý – Hádej

 

Pavel Krejčí, klavír (P PHV, uč. Silvie Sommrová), Dú, kravičky, dú

 

Pavel Krejčí, klavír (P PHV, uč. Silvie Sommrová), Č. Gregor – Bellinčina výzkumná cesta

 

Atanasčeva, klavír (P PHV, uč. Silvie Sommrová), D. Hellbach – Objevování

 

Dominik Jati, kytara (2. ročník, uč. Adam Trunečka), J. Horáček – Tulácká

 

Nikol Vojtková, kytara (2.ročník, uč. Adam Trunečka), T. Stachak – Španělská melodie

 

Aneta Susčíková, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), L. Korbař: Tango argentino

 

Kateřina Šafránková, klavír (2. ročník, uč. Silvie Sommrová), I. Berkovič: Etuda a moll

 

Ester Atanasčeva, klavír (P PHV, uč. Silvie Sommrová), Kočka leze dírou

 

Petr Smažinka, klavír (3. ročník, II. stupně, uč. Viktor Vojnovič), F. Mendelssohn – Píseň beze slov op. 30 č. 1 Es dur

 

Nela Vojtková, klavír (2. ročník, uč. Věra Chmelová), I. Berkovič: Moderato

 

Petr Boháč, klavír (2. ročník, uč. Věra Chmelová), K.Gross: Koala-Blues

 

Petr Boháč, klavír (2. ročník, uč. Věra Chmelová), I. Jurníčková: Labutí písnička

 

Petr Boháč, klavír (2. ročník, uč.Věra Chmelová),I.Jurníčková: Veselé prstíčky

 

Miroslav Mezihorák, trio klarinet, všechny hlasy hraje Miroslav (3. ročník, uč. A. Novotný): G. Verdi: La donna è mobile (arr. R.Butz)

 

Nikol Vojtková, kytara (2. ročník, A. Trunečka), A. Vlnitsky: Malý kovboj

 

James Duncan, housle (1.ročník, uč. Karla Mynaříková), A. Cofalík: Pojďme do Zoo

 

Nela Beinhauer, pěvecká hlasová vychova (P PHV, uč. Anna Řiháčková),lidová: Kdybys měla má panenko sto ovec

 

Lea Venclíková, klavír (3. ročník,uč. Věra Chmelová), Fr. Spindler: Etuda na horách

 

Lea Venclíková, klavír (3. ročník, uč. Věra Chmelová),E. Douša: Mravenci v kredenci

 

Dubnové pozdravy

Teodora Pavlatová, klavír (5.ročník, uč. Věra Chmelová), C.Czerny: Etuda č.7 z Pasážových cvičení

 

Zuzana Kýrová, altová flétna (4. ročník, zobcová flétna), A. Davis: Turdus merula

 

Zuzana Kýrová, altová flétna (4. ročník, zobcová flétna), J. Hotteterre: Bourrée

 

Eliška Matoulková, klavír (1. ročník, uč. Viktor Vojnovič), Druszkiewiczová: Polka

 

Ema Pražanová, pěvecká hlasová výchova (2. ročník, uč. Veronika Novosádová), Fr. Sládek: U těch našich dvířek

 

Ema Pražanová, pěvecká hlasová výchova (2. ročník, uč. Veronika Novosádová), Fr. Gause: Březnový pochod

 

Nela a Nikol Vojtkovy, pěvecká hlasová výchova (2. ročník, uč. Veronika Novosádová),Jan Vičar: Jo-jo

 

Amálie Honsová, klavír (3. ročník, uč. Silvie Sommrová), P. Bazala: Swing pro děti

 

Aneta Susčíková, klavír (4. ročník, uč. Silvie Sommrová), H. Germer: Preludium

 

Kateřina Šafránková, klavír (2. ročník, uč. Silvie Sommrová), D. Hellbach: Energy

 

Pavel Krejčí, klavír (P PHV, uč. SIlvie Sommrová), L. Šimková: Perníkář

 

Karolína Došlíková, klavír (3. ročník, uč. Silvie Sommrová), M. Dlouhý: O slunci a veselých dětech

 

Karolína Došlíková, klavír (3. ročník, uč. Silvie Sommrová), M. Dlouhý: Prostá květina

 

Justýna Pelikánová, klavír (3. ročník, uč. Silvie Sommrová), V. Říhovský: Smutný a veselý

 

Mariana Esteves, klavír (2. ročník, uč. Silvie Sommrová), B. Smetana: Valčík

 

Pavel Krejčí, klavír (P PHV, uč. Silvie Sommrová), A. Drabon: Big Ben

 

Michaela Matoulková, housle (2. ročník, uč. Pavlína Jelínková), lidová: Jede jede poštovský panáček – ve flageoletech

 

James Duncan (housle, 1. ročník , uč. Karla Mynaříková), A. Cofalik: Dva malí oslíci; L. Havel: Fidlovačka

 

Hana Graffová, hra na cembalo (2. ročník,uč. Věra Chmelová), F. Couperin: Laskavé kukačky

 

Julie Bukajová,pěvecká hlasová výchova(1.ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová), lidová: Petrovický zámek

 

Emílie Bukajová, pěvecká hlasová výchova (6. ročník, uč. Eva Vlčková Nedomová), Ch. Ch. Gabriel: His Eye Is In The Sparrow

 

Amálie Vlčková (klavír, 2. ročník, uč. V. Chmelová), C. Czerny: 125 pasážových cvičení, č. 8

 

Taťána Malíková (hlas.vychova,6.ročník,uč.Eva Vlčková Nedomová), J. Zmožek: Byl to nebo nebyl král

 

Nela Vojtková (klavír, 2. ročník,uč. Věra Chmelová), H. Purcell: Minuett

 

Kateřina Pataki – 1. hlas (2. ročník,uč. P. Jati), Marcela Grätzová – 2. hlas, anonym – Prince Ruppert´s March

 

Justýna Pelikánová (zobc. flétna, 3. ročník, hraje 1. hlas, uč. P. Jati),Manfredo Zimmermann: Maďarská píseň

 

Justýna Pelikánová (zobc. flétna, 3. ročník, hraje 1.hlas, uč. P. Jati),Manfredo Zimmermann: Třítonový tanec

 

Amálie Vlčková (2. ročník, zpěv, uč. E. Vlčková Nedomová), K. Bendl: Žežulka

 

František Čurda, klarinet (7. ročník, uč. S. Pavlíček), Marc-Antoine Charpentier: Prélude

 

Adam Olšák (PHV, uč. P. Matyusová), Na sluníčku

 

Vojta Uchytil (PHV, uč. L. Kojecká), Pampeliška

 

Březnové pozdravy

Nela Vojtková (2. ročník, uč. V. Chmelová), I. Jurníčková: Rozzlobená slepička

 

Amálie Vlčková (2. ročník, uč. V. Chmelová), J. S. Bach: Preludium c-moll

 

Jáchym Šedivý (PPNV, uč. V. Chmelová), K. Druszkiewizcowa: Vrabec